| Indeks obrzęku | ≥24ml/2g |
|---|---|
| Masa na jednostkę powierzchni | ≥4000g/m² |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Materiał | Bentonit i geowłóknina |
| Szerokość | 4-6m |
| Materiał | Wysokiej jakości oryginalna żywica geomembranowa |
|---|---|
| Szerokość | 1m-9m |
| Długość | 30-100m |
| Wytrzymałość na rozciąganie | > 14mpa |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |