| Materiał | Bentonit |
|---|---|
| Szerokość | 4m~6m |
| Sposób instalacji | Splatać |
| Typ geosyntetyczny | Wyściółka gliniana |
| Indeks obrzęku | ≥ 24ml/2g |
| Materiał | Szczątki poliestrowe PET |
|---|---|
| Szerokość | 1.0m~6.6m |
| Długość | 1.0m~6.6m ((Może być dostosowany) |
| Szczegóły pakowania | Zapakowany w podwójnie tkany pasek geotełułowy i siłowy. |
| Czas dostawy | 5-8 dni roboczych |
| Zastosowanie | Spadające pozostałości do czyszczenia gazu składowiska, budowa dróg, kolej. itp. |
|---|---|
| Waga | 100-800g/m² |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niebieski, niestandardowy |
| Długość | 50m-200m |
| Szerokość | 1m-6,6m |
| Szerokość | 4-6m |
|---|---|
| Wskaźnik obrzęku | ≥24ml/2g |
| Typ | Wykładzina z gliny geosyntetycznej |
| Waga jednostkowa | ≥4000g/㎡ |
| Niebieska glinka | ≥30g/100g |
| Szerokość | 4-6m |
|---|---|
| Wskaźnik obrzęku | ≥24ml/2g |
| Typ | Wykładzina z gliny geosyntetycznej |
| Waga jednostkowa | ≥4000g/㎡ |
| Niebieska glinka | ≥30g/100g |