| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV | Tak |
| Długość | 50m-100m |
| Aplikacja | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| szerokość | 6m-8m |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV | Tak |
| Długość | 50m-100m |
| Aplikacja | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| szerokość | 6m-8m |
| Grubość | 0,3 mm-3,0 mm |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Aplikacja | Składowisko odpadów, górnictwo, wyściółka stawów itp. |
| Tworzywo | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Stosowanie | wkładki |