| Material | High-quality original geomembrane resin |
|---|---|
| Width | 1m-9m |
| Length | 30-100m |
| Tensile strength | >14Mpa |
| Thickness | 0.3mm-3.0mm |
| Width | 1m - 9m |
|---|---|
| Tear Resistance | 93-374N |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Type | Geomembranes |
| Color | Black, Green, Custom |
| Waga | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niebieski, niestandardowy |
| Szerokość | 1m-6,6m |
| Odporność na kwasy i zasady | Doskonały |
| Odporność na UV | 70% |
| Tworzywo | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Zakres temperatur | -70°C do 80°C |
| Grubość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 700% |
| Zastosowanie | Stawy ograniczające metalowe i przemysłowe basenki zamarznięte |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Siła przebicia | 240-960N |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu | 700% |
| Współczynnik przepuszczalności | ≤ 1,0 x 10^-13 g/cm3 |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Sadza | 2,0~3,0% |
|---|---|
| Gęstość | 0,5 ~ 2,5 mm |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Szerokość produktu | 6M~8M |
| Długość produktu | 50m~100m |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Aplikacja | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Grubość | 0.2 mm -1.0 mm |
| Tworzywo | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny/biały |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Zastosowanie | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Długość | 50m-100m |
| Width | 6m-8m |
| Gęstość | 0,5 mm-2,5 mm |