| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV | Tak |
| Długość | 50m-100m |
| Aplikacja | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| Szerokość | 6m-8m |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Odporność na promienie UV | - Tak, proszę. |
| Długość | 50m-100m |
| Zastosowanie | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| Szerokość | 6m-8m |
| Powierzchnia | Zgrubiony |
|---|---|
| Długość | 50m-100m |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Zastosowanie | Składowisko odpadów, górnictwo, wyściółka stawów itp. |
| Zastosowanie | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Odporność na promienie UV | - Tak, proszę. |
| Długość | 50m-100m |
| Zastosowanie | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| Szerokość | 6m-8m |
| Materiał | HDPE/LDPE/LLDPE |
|---|---|
| Szerokość | 1m-8m (można dostosować) |
| Gęstość | 0,2 mm-3,0 mm |
| Waga | 200-1500g/m² |
| Odporność na temperaturę | -70℃ do 80℃ |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV | Tak |
| Długość | 50m-100m |
| Aplikacja | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| Szerokość | 6m-8m |
| Powierzchnia | Gładki |
|---|---|
| Długość | 30 m - 100 m |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 700% |
| Gęstość | 0,75 mm - 3,0 mm |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Powierzchnia | Gładki |
|---|---|
| Długość | 30 m - 100 m |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 700% |
| Gęstość | 0,75 mm - 3,0 mm |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Waga | 200-1500g/m² |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥20 MPa |
| Gęstość | 0,2 mm-3,0 mm |
| Odporność na przebicie | ≥120N |
| Szerokość | 1m-8m |