| Materiał | HDPE/LDPE/LLDPE |
|---|---|
| Thickness | 0.2mm-3.0mm |
| Długość | 50m~100m |
| Width | 4m-6m |
| Application | Landfill/ Reservoir/ Lagoon/ Canal/ Construction Site |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| Waga | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niebieski, niestandardowy |
| Szerokość | 1m-6,6m |
| Odporność na kwasy i zasady | Doskonały |
| Odporność na UV | 70% |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Aplikacja | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Grubość | 0,2~3 mm |
| Tworzywo | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Główny materiał | HDPE |
|---|---|
| Długość produktu | 50m~100m |
| Próbka | Bezpłatny |
| Aplikacja | Składowisko odpadów, górnictwo, wyściółka stawów itp. |
| Odporność chemiczna | Doskonały |