| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV | Tak |
| Długość | 50 m-100 m |
| Aplikacja | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| Szerokość | 6m-8m |
| Mass Per Unit Area | ≥4000g/㎡ |
|---|---|
| Chemical Resistance | Excellent |
| Swelling Index | ≥24 ml/2g |
| Material | Bentonite |
| Geosynthetic Type | Clay Liner |
| Thickness | 0.8mm-5.5mm |
|---|---|
| Weight | 100g/m2-800g/m2 |
| Color | Black, White,Green,Blue, Custom |
| Width | 1m-6.6m |
| Acid And Alkali Resistance | Excellent |
| Kolor | Czarny, biały, zielony |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Szerokość | 2m-6m |
| Odporność na UV | Doskonały |
| Długość | 50m-100m |
| Odporność na UV | Tak |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Dobry |
| Przepuszczalność wody | Wysoki |
| Kolor | Biały |
| Odporność na nakłucie | Doskonały |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0.2 mm -1.0 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny biały |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Tworzywo | Poliestr /polipropylen |
|---|---|
| Szerokość | 1m ~ 6m |
| Długość | 50m~100m |
| Waga | 100g-800G/M2 |
| Odporny na UV | 80% |
| Zastosowanie | Budowa dróg, kolei, zapór, inżynierii brzegowej itp. |
|---|---|
| Długość | 50m - 100m |
| Szerokość | 1M - 6M |
| Waga | 100-800g/m² |
| Kolor | Biały (inny kolor można dostosować) |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Szerokość | 2m-6m |
| Odporność na promienie UV | Świetnie. |
| Długość | 50m-100m |