| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV | Tak |
| Długość | 50m-100m |
| Aplikacja | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| Szerokość | 6m-8m |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV | Tak |
| Długość | 50m-100m |
| Aplikacja | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| Szerokość | 6m-8m |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV | Tak |
| Długość | 50m-100m |
| Aplikacja | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| Szerokość | 6m-8m |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV | Tak |
| Długość | 50m-100m |
| Aplikacja | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| Szerokość | 6m-8m |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV | Tak |
| Długość | 50m-100m |
| Aplikacja | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| Szerokość | 6m-8m |
| Waga | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niebieski, niestandardowy |
| Szerokość | 1m-6,6m |
| Odporność na kwasy i zasady | Doskonały |
| Odporność na UV | 70% |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV | Tak |
| Długość | 50m-100m |
| Aplikacja | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| Szerokość | 6m-8m |
| Main Material | HDPE |
|---|---|
| Product Length | 50m~100m |
| Sample | Free provided |
| Application | Landfill, Mining, Pond Liner, etc. |
| Chemical Resistance | Excellent |
| Material | HDPE (High Density Polyethylene) |
|---|---|
| Length | 30m-100m (Could be customized ) |
| Width | 1m-9m (Could be customized ) |
| Color | Black, Green, Custom |
| Surface | Smooth |
| Powierzchnia Linerowa | Punkt szorstki |
|---|---|
| Grubość | 1,0 mm - 2,5 mm |
| Aplikacja | Składowisko odpadów, górnictwo, wyściółka stawów itp. |
| Gęstość | 0,94 g/m3 |
| Tworzywo | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |