| Tworzywo | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Zakres temperatur | -70°C do 80°C |
| Grubość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 700% |
| Tworzywo | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Zakres temperatur | -70°C do 80°C |
| Grubość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 700% |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Szerokość | 1m - 9m |
| Zastosowanie | Wkładki zbiornikowe i zapory, stabilizacja nachylenia dla zbiorników nawadniających i przeciwpowodzi |
| Długość | 30 m - 100 m |
| Gęstość | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Aplikacja | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Tworzywo | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Metoda instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Tworzywo | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Zakres temperatur | -70°C do 80°C |
| Grubość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 700% |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
|---|---|
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Długość | 30m-100m |
| Szerokość | 1m-9m |
| Szerokość | 1m - 9m |
|---|---|
| Odporność na łzy | 93-374N |
| Odporność na przebicie | 240-960N |
| Rodzaj | Geomembrany |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Aplikacja | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Odporny na kwasy i zasady |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Materiał | Wysokiej jakości oryginalna żywica geomembranowa |
|---|---|
| Szerokość | 1m-9m |
| Długość | 30-100m |
| Wytrzymałość na rozciąganie | > 14mpa |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Zastosowanie | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Odporny na kwasy i zasady |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |