| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Siła przebicia | 267~534N |
| Głównym kolor | Czarny biały |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z twoją prośbą |
| Długość geomembrany | 50m~100m |
| Odporność na przebicie | 240-960N |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| siła rozdarcia | 93-374N |
| Użycie | wkładki |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Zastosowanie | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Zastosowanie | Składowisko odpadów, górnictwo, wyściółka stawów itp. |
|---|---|
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Powierzchnia | Gładki |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Powierzchnia | Gładki |
| Rodzaj | Geomembrany |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Powierzchnia | Gładki |
| Współczynnik wydłużenia wydajności | 12% |
| Waga | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niebieski, niestandardowy |
| Szerokość | 1m-6,6m |
| Odporność na kwasy i zasady | Świetnie. |
| Odporność na promienie UV | 70% |
| Materiał | Wysokiej jakości oryginalna żywica geomembranowa |
|---|---|
| Szerokość | 1m-9m |
| Długość | 30-100m |
| Wytrzymałość na rozciąganie | > 14mpa |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
|---|---|
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Długość | 30m-100m |
| Szerokość | 1m-9m |
| Materiał | Wysokiej jakości oryginalna żywica geomembranowa |
|---|---|
| Szerokość | 1m-9m |
| Długość | 30-100m |
| Wytrzymałość na rozciąganie | > 14mpa |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |