| Waga | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niebieski, niestandardowy |
| Szerokość | 1m-6,6m |
| Odporność na kwasy i zasady | Doskonały |
| Odporność na UV | 70% |
| Odporność na łzy | 93-374N |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-3,0 mm |
| Rodzaj | Geomembrany |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Szerokość | 1m-9m |
| Główny materiał | HDPE |
|---|---|
| Długość produktu | 50m~100m |
| Próbka | Bezpłatny |
| Aplikacja | Składowisko odpadów, górnictwo, wyściółka stawów itp. |
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Materiał | Wysokiej jakości oryginalna żywica geomembranowa |
|---|---|
| Szerokość | 1m-9m |
| Długość | 30-100m |
| Wytrzymałość na rozciąganie | > 14mpa |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Szerokość | 6m - 8m |
|---|---|
| siła łamania | 10~32N/mm |
| Współczynnik wydłużenia wydajności | 12% |
| Główny materiał | HDPE |
| Siła przebicia | 267~800N |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Waga | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niebieski, niestandardowy |
| Szerokość | 1m-6,6m |
| Odporność na kwasy i zasady | Doskonały |
| Odporność na UV | 70% |
| Kolor geomembrany | czarny |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Długość | 50-100 m |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| gęstość | 0,94 g/cm³ |
| Waga | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niebieski, niestandardowy |
| Szerokość | 1m-6,6m |
| Odporność na kwasy i zasady | Doskonały |
| Odporność na UV | 70% |
| Waga | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niebieski, niestandardowy |
| Szerokość | 1m-6,6m |
| Odporność na kwasy i zasady | Doskonały |
| Odporność na UV | 70% |