| Zawartość sadzy | 2,0-3,0% |
|---|---|
| Zastosowanie | Składowisko odpadów, górnictwo, wyściółka stawów itp. |
| Odporność na łzy | 93-374N |
| Długość | 30m-100m |
| Szerokość | 1m-9m |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
|---|---|
| Width | 1m-9m |
| Thickness | 0.3mm-3.0mm |
| Color | Black, Green, Custom |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Szerokość | 1m - 9m |
| Zastosowanie | Odtrzymywanie odpadów, odpady wkładki na zrzut skalne, drenaż kopalni kwasu |
| Długość | 30 m - 100 m |
| Gęstość | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Aplikacja | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Odporny na kwasy i zasady |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Waga | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niebieski, niestandardowy |
| Szerokość | 1m-6,6m |
| Odporność na kwasy i zasady | Doskonały |
| Odporność na UV | 70% |
| Aplikacja | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Tworzywo | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Metoda instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Material | High-quality original geomembrane resin |
|---|---|
| Width | 1m-9m |
| Length | 30-100m |
| Tensile strength | >14Mpa |
| Thickness | 0.3mm-3.0mm |
| Width | 1m - 9m |
|---|---|
| Tear Resistance | 93-374N |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Type | Geomembranes |
| Color | Black, Green, Custom |
| Waga | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niebieski, niestandardowy |
| Szerokość | 1m-6,6m |
| Odporność na kwasy i zasady | Doskonały |
| Odporność na UV | 70% |
| Zastosowanie | Stawy ograniczające metalowe i przemysłowe basenki zamarznięte |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |