| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Zakres temperatury | -70°C do 80°C |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 700% |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Szerokość | 1m - 9m |
| Długość | 30 m - 100 m |
| Gęstość | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| siła łamania | 10~32N/mm |
|---|---|
| Teksturowana wysokość | 0,25 mm |
| Odporność na pęknięcia naprężeniowe | 300H |
| Kolor geomembrany | czarny |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Kolor geomembrany | czarny |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Długość | 50-100 m |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| gęstość | 0,94 g/cm³ |
| Szerokość | 1m - 9m |
|---|---|
| Odporność na łzy | 93-374N |
| Odporność na przebicie | 240-960N |
| Rodzaj | Geomembrany |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 1m - 9m |
|---|---|
| Odporność na łzy | 93-374N |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Rodzaj | Geomembrany |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Odporność na przebicie | 267-534N |
|---|---|
| Współczynnik wydłużenia wydajności | 12% |
| Zerwanie wydłużenia | 100% |
| Długość | 50m-100m |
| Szerokość | 4m-8m |
| Odporność na przebicie | 267-534N |
|---|---|
| Współczynnik wydłużenia wydajności | 12% |
| Zerwanie wydłużenia | 100% |
| Długość | 50m-100m |
| Szerokość | 4m-8m |
| Kolor geomembrany | czarny |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Długość | 50-100 m |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| gęstość | 0,94 g/cm³ |
| Szerokość | 6m-8m |
|---|---|
| Zawartość materiału | HDPE |
| Zawartość | HDPE |
| Sadza | 2,0~3,0% |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |