| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV | Tak |
| Długość | 50m-100m |
| Aplikacja | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| Szerokość | 6m-8m |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV | Tak |
| Długość | 50m-100m |
| Aplikacja | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| Szerokość | 6m-8m |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV | Tak |
| Długość | 50m-100m |
| Aplikacja | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| Szerokość | 6m-8m |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV | Tak |
| Długość | 50m-100m |
| Aplikacja | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| Szerokość | 6m-8m |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV | Tak |
| Długość | 50m-100m |
| Aplikacja | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| Szerokość | 6m-8m |
| Wytrzymałość na rozdarcie prostokątne | 125~249N |
|---|---|
| Próbka | OK |
| Głównym kolor | Czarny biały |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Pakowanie produktów | Opakowania plastikowe |
| Zastosowanie | Zapora ziemska, zapora rocka, zapora murarska, pionowa warstwa przeciwdziałania podkładowi, podszewk |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| Zastosowanie | Stawy ograniczające metalowe i przemysłowe basenki zamarznięte |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Aplikacja | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Odporny na kwasy i zasady |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |