| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV | Tak |
| Długość | 50m-100m |
| Aplikacja | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| szerokość | 6m-8m |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV | Tak |
| Długość | 50m-100m |
| Aplikacja | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| szerokość | 6m-8m |
| Aplikacja | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Tworzywo | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Metoda instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Tworzywo | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Zakres temperatur | -70°C do 80°C |
| Grubość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 700% |
| Kolor geomembrany | czarny |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Długość | 50-100 m |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| gęstość | 0,94 g/cm³ |
| Waga | 200-1500g/m² |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥20 MPa |
| Gęstość | 0,2 mm-3,0 mm |
| Odporność na przebicie | ≥120N |
| Szerokość | 1m-8m |
| Aplikacja | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Grubość | 0.2 mm -1.0 mm |
| Tworzywo | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny/biały |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Szerokość | 6m - 8m |
|---|---|
| siła łamania | 10~32N/mm |
| Współczynnik wydłużenia wydajności | 12% |
| Główny materiał | HDPE |
| Siła przebicia | 267~800N |
| Aplikacja | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Grubość | 0.2 mm -1.0 mm |
| Tworzywo | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny/biały |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Waga | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niebieski, niestandardowy |
| Szerokość | 1m-6,6m |
| Odporność na kwasy i zasady | Doskonały |
| Odporność na UV | 70% |