| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV | Tak |
| Długość | 50m-100m |
| Aplikacja | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| szerokość | 6m-8m |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV | Tak |
| Długość | 50m-100m |
| Aplikacja | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| szerokość | 6m-8m |
| Wytrzymałość na rozdarcie prostokątne | 125~249N |
|---|---|
| Próbka | OK |
| Głównym kolor | Czarny biały |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Pakowanie produktów | Opakowania plastikowe |
| Zastosowanie | Zapora ziemska, zapora rocka, zapora murarska, pionowa warstwa przeciwdziałania podkładowi, podszewk |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Aplikacja | Składowiska, górnictwo, gospodarka wodna itp. |
|---|---|
| Grubość | 0,2~3 mm |
| Tworzywo | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| szerokość | 3m - 8m |
| Zastosowanie | Stawy ograniczające metalowe i przemysłowe basenki zamarznięte |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Aplikacja | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Odporny na kwasy i zasady |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Tworzywo | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Zakres temperatur | -70°C do 80°C |
| Grubość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 700% |
| Materiał | HDPE/LDPE/LLDPE |
|---|---|
| Thickness | 0.2mm-3.0mm |
| Długość | 50m~100m |
| Width | 4m-6m |
| Application | Landfill/ Reservoir/ Lagoon/ Canal/ Construction Site |
| Sadza | 2,0~3,0% |
|---|---|
| Gęstość | 0,5 ~ 2,5 mm |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Szerokość produktu | 6M~8M |
| Długość produktu | 50m~100m |