| Aplikacja | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Odporny na kwasy i zasady |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Tworzywo | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Zakres temperatur | -70°C do 80°C |
| Grubość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 700% |
| Materiał | HDPE/LDPE/LLDPE |
|---|---|
| Thickness | 0.2mm-3.0mm |
| Długość | 50m~100m |
| Width | 4m-6m |
| Application | Landfill/ Reservoir/ Lagoon/ Canal/ Construction Site |
| Sadza | 2,0~3,0% |
|---|---|
| Gęstość | 0,5 ~ 2,5 mm |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Szerokość produktu | 6M~8M |
| Długość produktu | 50m~100m |
| Siła przebicia | 240-960N |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu | 700% |
| Współczynnik przepuszczalności | ≤ 1,0 x 10^-13 g/cm3 |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Szerokość | 1m-8m |
|---|---|
| Odporność na temperaturę | -70℃ do 80℃ |
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥20 MPa |
| Odporność na przebicie | ≥120N |
| Odporność na promienie UV | ≥70% |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| Aplikacja | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Grubość | 0,2~3 mm |
| Tworzywo | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |