| Odporność na UV | Tak |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Dobry |
| Przepuszczalność wody | Wysoki |
| Kolor | Biały |
| Odporność na nakłucie | Doskonały |
| Odporność na UV | Tak |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Dobry |
| Przepuszczalność wody | Wysoki |
| Kolor | Biały |
| Odporność na nakłucie | Doskonały |
| Odporność na UV | Tak |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Dobry |
| Przepuszczalność wody | Wysoki |
| Kolor | Biały |
| Odporność na nakłucie | Doskonały |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Szerokość | 2m-6m |
| Odporność na UV | Doskonały |
| Długość | 50m-100m |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Szerokość | 2m-6m |
| Odporność na UV | Doskonały |
| Długość | 50m-100m |
| Pojemność przenoszenia | Mocny |
|---|---|
| Powierzchnia | Surowy |
| Dwukierunkowa ograniczona wytrzymałość na rozciąganie | 30~120KN/m |
| Wytrzymałość na rozciąganie przy wydłużeniu 1% | 23~98KN/m |
| Odporność na promieniowanie UV | Tak |
| Pojemność przenoszenia | Mocny |
|---|---|
| Powierzchnia | Surowy |
| Dwukierunkowa ograniczona wytrzymałość na rozciąganie | 30~120KN/m |
| Wytrzymałość na rozciąganie przy wydłużeniu 1% | 23~98KN/m |
| Odporność na promieniowanie UV | Tak |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Szerokość | 2m-6m |
| Odporność na promieniowanie UV | Doskonały |
| Długość | 50m-100m |
| Pojemność przenoszenia | Mocny |
|---|---|
| powierzchnia | Surowy |
| Dwukierunkowa ograniczona wytrzymałość na rozciąganie | 30~120KN/m |
| Wytrzymałość na rozciąganie przy wydłużeniu 1% | 23~98KN/m |
| Odporność na UV | Tak |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| szerokość | 2m-6m |
| Odporność na UV | Doskonały |
| Długość | 50m-100m |