| Materiał | Geotekstil, folia PE i EVA |
|---|---|
| Szerokość | 4-6m |
| Waga | 200-1500g/m² |
| Odporność na łzy | ≥ 80N |
| Metoda instalacji | Spawalniczy |
| Gęstość | 1,0-3,0 mm |
|---|---|
| Długość | 50m~100m |
| Szerokość | 7 m |
| Szorstka wysokość | 0,25 mm |
| minimalna gęstość | 0,939 g/m2 |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Color | Black |
|---|---|
| Chemical Resistance | Excellent |
| Width | 2m-6m |
| Uv Resistance | Excellent |
| Length | 50m-100m |
| Zastosowanie | Budowa dróg, kolei, zapór, inżynierii brzegowej itp. |
|---|---|
| Długość | 50m - 100m |
| Szerokość | 1M - 6M |
| Waga | 100-800g/m² |
| Kolor | Biały (inny kolor można dostosować) |
| Zastosowanie | Składowisko odpadów, podłoże drogi, kolej, tunel, mur oporowy |
|---|---|
| Główna funkcja | Druga wód gruntowych |
| Kolor | Czarny i biały |
| Długość | 50m-100m |
| Szerokość | 2m-6m |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Szerokość | 2m-6m |
| Odporność na promienie UV | Świetnie. |
| Długość | 50m-100m |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Szerokość | 2m-6m |
| Odporność na promienie UV | Świetnie. |
| Długość | 50m-100m |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Grubość | 0,2~3 mm |
| Tworzywo | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |