| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Odporność na promienie UV | - Tak, proszę. |
| Materiał | Polipropylen |
| Odporność na kwasy i zasady | Świetnie. |
| Zastosowanie | Stabilizacja gruntów, kontrola erozji, ochrona roślinności |
| Zastosowanie | Stabilizacja zboczy/Ochrona brzegów rzek/Kontrola erozji gleby |
|---|---|
| Materiał | Polipropylen |
| Kolor | czarny |
| Odporność na kwasy i zasady | Świetnie. |
| Wytrzymałość na rozciąganie przy wydłużeniu 1% | 23~98KN/m |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Szerokość | 2m-6m |
| Odporność na promienie UV | Świetnie. |
| Długość | 50m-100m |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Szerokość | 2m-6m |
| Odporność na promienie UV | Świetnie. |
| Długość | 50m-100m |