| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
|---|---|
| Width | 1m - 9m |
| Application | tunnel waterproofing,emergency drainage systems and immersed tube structures |
| Length | 30m - 100m |
| Thickness | 0.3mm - 3.0mm |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Tworzywo | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Zakres temperatur | -70°C do 80°C |
| Grubość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 700% |
| Powierzchnia | Zgrubiony |
|---|---|
| Długość | 50m-100m |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Zastosowanie | Składowisko odpadów, górnictwo, wyściółka stawów itp. |
| Odporność na rozdarcie | 93-374N |
|---|---|
| Grubość | 0,3-3,0 mm |
| Typ | Geomembrany |
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| szerokość | 1m-9m |
| Tworzywo | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Powierzchnia | Gładki |
| Odporność na nakłucie | 240-960N |
| Długość | 30m-100m |
| Długość | 30m-100m |
|---|---|
| szerokość | 1m-9m |
| Tworzywo | HDPE |
| Stosowanie | wkładki |
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Grubość | 0,3 mm-3,0 mm |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Aplikacja | Składowisko odpadów, górnictwo, wyściółka stawów itp. |
| Tworzywo | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Stosowanie | wkładki |
| Odporność na przebicie | 267-534N |
|---|---|
| Współczynnik wydłużenia wydajności | 12% |
| Zerwanie wydłużenia | 100% |
| Długość | 50m-100m |
| Szerokość | 4m-8m |
| gęstość | 0,94 g/cm³ |
|---|---|
| Powierzchnia produktu | Szorstka faktura |
| Szerokość | 6m - 8m |
| Zawartość | HDPE |
| Główny materiał | Materiał dziewiczy HDPE |