| Szerokość | 6m - 8m |
|---|---|
| siła łamania | 10~32N/mm |
| Współczynnik wydłużenia wydajności | 12% |
| Główny materiał | HDPE |
| Siła przebicia | 267~800N |
| Kolor geomembrany | czarny |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Długość | 50-100 m |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| gęstość | 0,94 g/cm³ |
| Sadza | 2,0~3,0% |
|---|---|
| Gęstość | 0,5 ~ 2,5 mm |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Szerokość produktu | 6M~8M |
| Długość produktu | 50m~100m |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Powierzchnia | Gładki |
| Szerokość | 6m-8m |
|---|---|
| Zawartość materiału | HDPE |
| Zawartość | HDPE |
| Sadza | 2,0~3,0% |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Width | 1m - 9m |
|---|---|
| Tear Resistance | 93-374N |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Type | Geomembranes |
| Color | Black, Green, Custom |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Szerokość | 1m - 9m |
| Zastosowanie | Wkładki zbiornikowe i zapory, stabilizacja nachylenia dla zbiorników nawadniających i przeciwpowodzi |
| Długość | 30 m - 100 m |
| Gęstość | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
|---|---|
| Width | 1m - 9m |
| Application | tunnel waterproofing,emergency drainage systems and immersed tube structures |
| Length | 30m - 100m |
| Thickness | 0.3mm - 3.0mm |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Powierzchnia | Zgrubiony |
|---|---|
| Długość | 50m-100m |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Zastosowanie | Składowisko odpadów, górnictwo, wyściółka stawów itp. |