| Odporność na łzy | 93-374N |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-3,0 mm |
| Rodzaj | Geomembrany |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Szerokość | 1m-9m |
| Siła przebicia | 240-960N |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu | 700% |
| Współczynnik przepuszczalności | ≤ 1,0 x 10^-13 g/cm3 |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Zakres temperatury | -70°C do 80°C |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 700% |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Powierzchnia | Gładki |
| Odporność na przebicie | 240-960N |
| Długość | 30m-100m |
| Długość | 30m-100m |
|---|---|
| Szerokość | 1m-9m |
| Materiał | HDPE |
| Użycie | wkładki |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Zastosowanie | Składowisko odpadów, górnictwo, wyściółka stawów itp. |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Użycie | wkładki |
| Odporność na promienie UV | ≥50% |
|---|---|
| Kolor geomembrany | czarny |
| Długość geomembrany | 50m~100m |
| Zawartość materiału | HDPE |
| Gęstość | 0,5 ~ 2,5 mm |
| siła łamania | 10~32N/mm |
|---|---|
| Teksturowana wysokość | 0,25 mm |
| Odporność na pęknięcia naprężeniowe | 300H |
| Kolor geomembrany | czarny |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
|---|---|
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Długość | 30m-100m |
| Szerokość | 1m-9m |
| Odporność na przebicie | 267-534N |
|---|---|
| Współczynnik wydłużenia wydajności | 12% |
| Zerwanie wydłużenia | 100% |
| Długość | 50m-100m |
| Szerokość | 4m-8m |