| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Szerokość | 1m - 9m |
| Zastosowanie | Sztuczne jezioro, zbiorniki nawadniające, linery składowania śmieci i kontrola erozji. |
| Długość | 30 m - 100 m |
| Gęstość | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Aplikacja | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Odporny na kwasy i zasady |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Odporność na przebicie | 240-960N |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| siła rozdarcia | 93-374N |
| Użycie | wkładki |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Zawartość sadzy | 2,0-3,0% |
|---|---|
| Zastosowanie | Składowisko odpadów, górnictwo, wyściółka stawów itp. |
| Odporność na łzy | 93-374N |
| Długość | 30m-100m |
| Szerokość | 1m-9m |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Użycie | wkładki |
| Rodzaj | Geomembrany |
| Odporność na przebicie | 240-960N |
| Szerokość | 6m-8m |
|---|---|
| Zawartość materiału | HDPE |
| Zawartość | HDPE |
| Sadza | 2,0~3,0% |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Sadza | 2,0~3,0% |
|---|---|
| Długość | 50m-100m |
| Kolor | czarny |
| gęstość | 0,94 g/m3 |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
| Główny materiał | HDPE |
|---|---|
| Długość produktu | 50m~100m |
| Próbka | bezpłatnie |
| Zastosowanie | Składowisko odpadów, górnictwo, wyściółka stawów itp. |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Zawartość sadzy | 2,0-3,0% |
|---|---|
| Zastosowanie | Składowisko odpadów, górnictwo, wyściółka stawów itp. |
| Odporność na łzy | 93-374N |
| Długość | 30m-100m |
| Szerokość | 1m-9m |
| Kolor geomembrany | czarny |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Długość | 50-100 m |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| gęstość | 0,94 g/cm³ |