| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Użycie | wkładki |
| Rodzaj | Geomembrany |
| Odporność na przebicie | 240-960N |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
|---|---|
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Długość | 30m-100m |
| Szerokość | 1m-9m |
| Zastosowanie | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Odporny na kwasy i zasady |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Odporność na przebicie | 240-960N |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| siła rozdarcia | 93-374N |
| Użycie | wkładki |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Zastosowanie | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Zastosowanie | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Odporny na kwasy i zasady |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Zastosowanie | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Odporny na kwasy i zasady |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Zakres temperatury | -70°C do 80°C |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 700% |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
|---|---|
| Width | 1m-9m |
| Thickness | 0.3mm-3.0mm |
| Color | Black, Green, Custom |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Zastosowanie | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |