| Szerokość | 1m - 9m |
|---|---|
| Odporność na łzy | 93-374N |
| Odporność na przebicie | 240-960N |
| Rodzaj | Geomembrany |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Zakres temperatury | -70°C do 80°C |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 700% |
| Powierzchnia produktu | Szorstka faktura |
|---|---|
| Szerokość | 6m - 8m |
| siła łamania | 10~32N/mm |
| Współczynnik wydłużenia wydajności | 12% |
| Wytrzymałość na rozdarcie prostokątne | 125~374N |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Szerokość | 1m - 9m |
| Długość | 30 m - 100 m |
| Gęstość | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Zakres temperatury | -70°C do 80°C |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 700% |
| Szerokość | 1m - 9m |
|---|---|
| Odporność na łzy | 93-374N |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Rodzaj | Geomembrany |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Szerokość | 1m - 9m |
| Zastosowanie | Odtrzymywanie odpadów, odpady wkładki na zrzut skalne, drenaż kopalni kwasu |
| Długość | 30 m - 100 m |
| Gęstość | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Zastosowanie | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Zastosowanie | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
|---|---|
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Długość | 30m-100m |
| Szerokość | 1m-9m |