| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Zastosowanie | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Długość | 50m-100m |
| Width | 6m-8m |
| Gęstość | 0,5 mm-2,5 mm |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV | Tak |
| Długość | 50m-100m |
| Aplikacja | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| Szerokość | 6m-8m |
| Materiał | Geotekstil, folia PE i EVA |
|---|---|
| Szerokość | 4-6m |
| Waga | 200-1500g/m² |
| Odporność na łzy | ≥ 80N |
| Metoda instalacji | Spawalniczy |
| Gęstość | 1,0-3,0 mm |
|---|---|
| Długość | 50m~100m |
| Szerokość | 7 m |
| Szorstka wysokość | 0,25 mm |
| minimalna gęstość | 0,939 g/m2 |
| Aplikacja | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Grubość | 0.2 mm -1.0 mm |
| Tworzywo | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny/biały |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV | Tak |
| Długość | 50 m-100 m |
| Aplikacja | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| Szerokość | 6m-8m |
| Waga | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niebieski, niestandardowy |
| Szerokość | 1m-6,6m |
| Odporność na kwasy i zasady | Świetnie. |
| Odporność na promienie UV | 70% |