| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Grubość | 0,2~3 mm |
| Tworzywo | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Zastosowanie | Zapora ziemska, zapora rocka, zapora murarska, pionowa warstwa przeciwdziałania podkładowi, podszewk |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV | Tak |
| Długość | 50 m-100 m |
| Aplikacja | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| Szerokość | 6m-8m |
| Materiał | HDPE/LDPE/LLDPE |
|---|---|
| Szerokość | 1m-8m (można dostosować) |
| Gęstość | 0,2 mm-3,0 mm |
| Waga | 200-1500g/m² |
| Odporność na temperaturę | -70℃ do 80℃ |
| Odporność na przebicie | 240-960N |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| siła rozdarcia | 93-374N |
| Użycie | wkładki |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Waga | 200-1500g/m² |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥20 MPa |
| Gęstość | 0,2 mm-3,0 mm |
| Odporność na przebicie | ≥120N |
| Szerokość | 1m-8m |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Odporność na UV | Tak |
| Długość | 50m-100m |
| Aplikacja | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| Szerokość | 6m-8m |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Odporność na promienie UV | - Tak, proszę. |
| Długość | 50m-100m |
| Zastosowanie | Przykrycie składowiska odpadów, wyściółka stawów, gromadzenie odpadów |
| Szerokość | 6m-8m |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
|---|---|
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Długość | 30m-100m |
| Szerokość | 1m-9m |
| Materiał | Wysokiej jakości oryginalna żywica geomembranowa |
|---|---|
| Szerokość | 1m-9m |
| Długość | 30-100m |
| Wytrzymałość na rozciąganie | > 14mpa |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |