| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Zastosowanie | Składowisko odpadów, górnictwo, wyściółka stawów itp. |
|---|---|
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Powierzchnia | Gładki |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Powierzchnia | Gładki |
| Aplikacja | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Odporny na kwasy i zasady |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Zastosowanie | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Powierzchnia | Gładki |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Siła przebicia | 267~534N |
| Głównym kolor | Czarny biały |
| Kolor | Czarny lub zgodnie z twoją prośbą |
| Długość geomembrany | 50m~100m |
| Rodzaj | Geomembrany |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Powierzchnia | Gładki |
| Współczynnik wydłużenia wydajności | 12% |
| Wytrzymałość na rozdarcie prostokątne | 125~249N |
|---|---|
| Próbka | OK |
| Głównym kolor | Czarny biały |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Pakowanie produktów | Opakowania plastikowe |
| Zastosowanie | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Odporny na kwasy i zasady |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |