| Waga | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niebieski, niestandardowy |
| Szerokość | 1m-6,6m |
| Odporność na kwasy i zasady | Doskonały |
| Odporność na UV | 70% |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
|---|---|
| Width | 1m-9m |
| Thickness | 0.3mm-3.0mm |
| Color | Black, Green, Custom |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Aplikacja | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Tworzywo | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Metoda instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Waga | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niebieski, niestandardowy |
| Szerokość | 1m-6,6m |
| Odporność na kwasy i zasady | Doskonały |
| Odporność na UV | 70% |
| Waga | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niebieski, niestandardowy |
| Szerokość | 1m-6,6m |
| Odporność na kwasy i zasady | Doskonały |
| Odporność na UV | 70% |
| Powierzchnia Linerowa | Punkt szorstki |
|---|---|
| Grubość | 1,0 mm - 2,5 mm |
| Aplikacja | Składowisko odpadów, górnictwo, wyściółka stawów itp. |
| Gęstość | 0,94 g/m3 |
| Tworzywo | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Powierzchnia | Zgrubiony |
|---|---|
| Długość | 50m-100m |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Zastosowanie | Składowisko odpadów, górnictwo, wyściółka stawów itp. |
| Siła przebicia | 240-960N |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu | 700% |
| Współczynnik przepuszczalności | ≤ 1,0 x 10^-13 g/cm3 |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Kolor geomembrany | czarny |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Długość | 50-100 m |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| gęstość | 0,94 g/cm³ |
| Waga | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niebieski, niestandardowy |
| Szerokość | 1m-6,6m |
| Odporność na kwasy i zasady | Doskonały |
| Odporność na UV | 70% |