| Szerokość | 1m - 9m |
|---|---|
| Odporność na łzy | 93-374N |
| Odporność na przebicie | 240-960N |
| Rodzaj | Geomembrany |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Powierzchnia | Gładki |
|---|---|
| Długość | 30 m - 100 m |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 700% |
| Gęstość | 0,75 mm - 3,0 mm |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Waga | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niebieski, niestandardowy |
| Szerokość | 1m-6,6m |
| Odporność na kwasy i zasady | Świetnie. |
| Odporność na promienie UV | 70% |
| Waga | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niebieski, niestandardowy |
| Szerokość | 1m-6,6m |
| Odporność na kwasy i zasady | Świetnie. |
| Odporność na promienie UV | 70% |
| Rodzaj | Geomembrany |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Powierzchnia | Gładki |
| Współczynnik wydłużenia wydajności | 12% |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Powierzchnia | Gładki |
| Odporność na przebicie | 240-960N |
| Długość | 30m-100m |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
|---|---|
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Zakres temperatury | -70°C do 80°C |
| Gęstość | 0,3 mm-3,0 mm |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 700% |
| Odporność na przebicie | 240-960N |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| siła rozdarcia | 93-374N |
| Użycie | wkładki |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Powierzchnia | Gładki |
|---|---|
| Długość | 30 m - 100 m |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 700% |
| Gęstość | 0,75 mm - 3,0 mm |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Waga | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niebieski, niestandardowy |
| szerokość | 1m-6,6m |
| Odporność na kwasy i zasady | Doskonały |
| Odporność na UV | 70% |