| siła łamania | 10~32N/mm |
|---|---|
| Teksturowana wysokość | 0,25 mm |
| Odporność na pęknięcia naprężeniowe | 300H |
| Kolor geomembrany | czarny |
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Kolor geomembrany | czarny |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Długość | 50-100 m |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| gęstość | 0,94 g/cm³ |
| Kolor geomembrany | czarny |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Długość | 50-100 m |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| gęstość | 0,94 g/cm³ |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |