| Waga | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niebieski, niestandardowy |
| Szerokość | 1m-6,6m |
| Odporność na kwasy i zasady | Świetnie. |
| Odporność na promienie UV | 70% |
| Zastosowanie | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Odporny na kwasy i zasady |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Zastosowanie | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Odporny na kwasy i zasady |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Aplikacja | Składowanie, wydobycie (różne metale ciężkie) |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Odporny na kwasy i zasady |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor | Czarny, zielony, niestandardowy |
| Sposób instalacji | Spawanie gorącym klinem |
| Material | HDPE (High Density Polyethylene) |
|---|---|
| Length | 30m-100m (Could be customized ) |
| Width | 1m-9m (Could be customized ) |
| Color | Black, Green, Custom |
| Surface | Smooth |
| Powierzchnia Linerowa | Punkt szorstki |
|---|---|
| Grubość | 1,0 mm - 2,5 mm |
| Aplikacja | Składowisko odpadów, górnictwo, wyściółka stawów itp. |
| Gęstość | 0,94 g/m3 |
| Tworzywo | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Kolor geomembrany | czarny |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Świetnie. |
| Długość | 50-100 m |
| Materiał | polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| gęstość | 0,94 g/cm³ |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Zastosowanie | Zapora ziemska, zapora rocka, zapora murarska, pionowa warstwa przeciwdziałania podkładowi, podszewk |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |