| Mass Per Unit Area | ≥4000g/㎡ |
|---|---|
| Chemical Resistance | Excellent |
| Swelling Index | ≥24 ml/2g |
| Material | Bentonite |
| Geosynthetic Type | Clay Liner |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0,2~3 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny, biały, zielony, niestandardowy |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Zastosowanie | Składowiska odpadów, górnictwo, magazynowanie wody itp. |
|---|---|
| Gęstość | 0.2 mm -1.0 mm |
| Materiał | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Kolor | Czarny biały |
| Szerokość | 3m - 8m |
| Zastosowanie | Budowa dróg, kolei, zapór, inżynierii brzegowej itp. |
|---|---|
| Długość | 50m - 100m |
| Szerokość | 1M - 6M |
| Waga | 100-800g/m² |
| Kolor | Biały (inny kolor można dostosować) |